Strona główna » O nas

comfortplus: producent podłóg drewnianych, drzwi i tarasów

Od ponad 10 lat pomagamy naszym klientom w dobraniu odpowiednich podłóg. Wraz z naszymi architektami oraz projektantami stworzyliśmy i wykonaliśmy już setki projektów. Lata pracy na rynku pozwoliły nam znaleźć najlepszych wykonawców i dostawców. Współpracujemy z ludźmi, którzy - tak jak my - pasjonują się drewnem. Nie jesteśmy tylko kolejną firmą zajmującą się podłogami - jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a nasze doświadczenie pozwala nam gwarantować naszym klientom podłogi na zawsze. Pomożemy Ci wybrać podłogę idealną dla Ciebie i Twojego domu, powiemy Ci jak o nią dbać i zapewnimy najlepsze dostępne na rynku środki, które pozwolą Ci zachować ją w nienaruszonym stanie.

Dowiedz się o nas więcej - zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego salonu.

Dlaczego my?

 1. GWARANCJA

  Jesteśmy firmą, która słynie z wysokich standardów i bezkompromisowym podejściu do jakości produktów i realizacji projektów. Gwarantujemy podłogę nie tylko piękną, ale i ponadczasową.

 2. DŁUGOWIECZNOŚĆ

  Stosowana przez nas technologia i środki do pielęgnacji drewna sprawiają, że nasze podłogi są szczególnie odporne na zużycie. Twoja podłoga będzie chroniona przed codziennym zużyciem przez lata.

 3. ZAANGAŻOWANIE

  Nasza pasja do drewna w pełni przekłada się na jakość i piękno naszych podłóg, którymi będziesz mógł cieszyć się przez lata.

 4. ODDANIE

  Nasz zespół jest w pełni oddany dostarczaniu wyjątkowej usługi, innowacyjnych produktów, wspaniałego stylu i wysokiej jakości.

 5. SZEROKI WYBÓR

  Naszą ofertę stanowi ogromny wybór gatunków, kolorów i klas drewna.

Klienci o nas

"Dosłownie najlepsza firma, z jaką współpracowałem."
Adam Dębski, Sobótka: 140m2 parkietu egzotycznego

"Dawno nie polubiłem tak bardzo kogoś, komu zostawiłem tyle kasy. Profesjonalni, terminowi, niezwykle mili i otwarci. Zdycydowanie polecam."
Damian Malkiewicz, Wroclaw: 100m2 paneli podłogowych

"Po cichu żałuję, że ich podłogi są na zawsze, bo nie będę miała szansy pracować z nimi jeszcze raz. Najlepsi!"
Maja Anufrowicz, Opole: 20m2 tarasu drewnianego

"Niezwykle profesjonalni i z ogromną wiedzą. Nie tylko świetnie wykonali swoją pracę, ale też zdecydowanie poprawili mój początkowy projekt. Deska dębowa zdecydowanie lepiej sprawdziła się w moim domu, niż jesion, których chciałem początkowo wybrać. Polecam pracę z tymi Panami."
Mariusz Niedzielski, Wrocław: 200m2 podłogi dębowej

"Dla swojej firmy nie mogłem wybrać lepiej. Comfortplus zna się na swojej pracy - 100% zadowolenia."
Jerzy Zabłocki, Opole: 140m2 parkietu przemysłowego

© 2024 Comfortplus