Realizacje

Przez lata wykonaliśmy setki realizacja dla naszych klientów. Wśród nich znajdują się projekty z użyciem deski dębowej, paneli na ogrzewanie podłogowe, parkietów egzotycznych, parkietów przemysłowych, czy tarasów drewnianych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie - nie ma dwóch takich samych domów, czy mieszkań na świecie, więc nie może być dwóch takich samych projektów. Zwracamy uwagę nie tylko na metraż i ogólny styl domu. Istotną rolę odgrywa również atmosfera jaka tam panuje, jego mieszkańcy i ich charaktery. Podłogi drewniane, parkiety i tarasy, które dla Was projektujemy i realizujemy, pozostaną w Waszych domach na długie lata, dlatego to niezwykle ważne, aby móc uchwycić unikalny klimat, który u Was panuje. Wiemy, jak to zrobić i robimy to naprawdę dobrze.

Poniżej przedstawiamy najlepsze przykłady projektów podłóg, paneli i tarasów drewnianych. Przekonaj się, że znamy się na naszej pracy.

Spodobały Ci się nasze realizacje paneli podłogowych, podłóg drewnianych, parkietów egzotycznych lub przemysłowych. Masz teraz lepszy pomysł na swój taras?
Służymy odpowiedzią na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym salonie.